Jak wybrać właściwą prostownicę?

Od dawna poszukujesz prostownicy, która nie zniszczy twoich włosów, a także pozwoli osiągnąć zamierzony efekt? Jesteś wykończona ciągłym zawodem dotyczącym tego typu sprzętu elektrycznego? Nie masz się już o co martwić, gdyż w dzisiejszym artykule pragnę zestawić kilka prostownic, które spełnią wszelkie wymogi. Zestawione produkty mają poświadczenie o swej dobrej jakości w postaci kilku lub nawet kilkudziesięciu pozytywnych opinii internautek.

Zestawienie prostownic do włosów

  • prostownica marki Remington S8590 – urządzenie to charakteryzuje się tym, że posiada ono keratynowo – ceramiczne wykończenie. Prostownica zawierająca w sobie system Keratin Protecitve powoduje, że nasze włosy się nie niszczą, a wręcz odwrotnie, zostaje poprawiona ich kondycja. Pod wpływem nagrzania (prostownica maksymalnie osiąga temperaturę 230 stopni) mikroodżywcze składniki rozprzestrzeniają się poprzez wchłanianie do naszych włosów. Producent prostownicy zapewnia nas, że jest ona o ponad połowę bardziej skuteczna co do ochrony włosa aniżeli reszta produktów tego typu na rynku. Kosmyki włosów dzięki wzmocnionej ochronie zostają nawilżone oraz gładkie. Jeśli zależy ci na dość szybkim nagrzaniu się prostownicy, nie masz się o co martwić, gdyż Remington S8590 błyskawicznie zwiększa swą temperaturę do stanu gotowości. Jej cena waha się w przedziale od 125 zł do 150 zł.
  • prostownica marki Philips HP8372/00 – urządzenie wyróżnia się przede wszystkim swym nietuzinkowym designem. Jej różowo pastelowe zakończenie sprawia, że prostownica wygląda elegancko oraz gustownie. Jeśli zależy ci na estetycznym wyglądzie urządzenia, nie musisz już dłużej szukać. Co więcej, produkt zawiera obrotowy kabel, który pozwala na zwiększenie swobody jeżeli chodzi o możliwość manewrowania. Jej specjalnie wyposażony czubek zapewnia naszym włosom odpowiednie nawilżenie. Warto wspomnieć, że prostownica marki Philips diagnozuje stan naszych włosów co 30 sekund, a także automatycznie dobiera odpowiednią temperaturę podczas prostowania. Dzięki temu, że urządzenie ma funkcję jonizacji, sprawia, że nasze włosy się nie elektryzują oraz nie puszą. Cena urządzenia jest nieco wyższa aniżeli poprzedniej prostownicy, sięga od 300 zł do 350 zł.
  • prostownica marki Babyliss ST389E – producent marki Babyliss wyposażył swój produkt w powłokę Diamond Ceramic. Technologia ta daje nam gwarancję tego, że powłoka naszej prostownicy na długo nie zostanie zarysowana. Idąc tym tropem możemy dojść do wniosku, że prostownica powinna służyć nam przez długie lata. Urządzenie bardzo szybko się nagrzewa. Prostownica posiada dwa tryby: intensywny oraz ochronny. Warto wiedzieć, kiedy się je stosuje.  Z trybu intensywnego najlepiej skorzystać wtedy, gdy gdzieś się wyjątkowo spieszymy. Nie warto tej funkcji nadużywać, gdyż ma szkodliwsze oddziaływanie na nasze włosy. Natomiast funkcja ochronna obchodzi się z naszymi włosami delikatniej, więc jest też o wiele bardziej przyjazny. Płytki prostownicy są szerokie, więc właścicielki grubych oraz gęstych włosów będą zadowolone z użytkowania z tejże prostownicy.

Zobacz pełny ranking prostownic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *