Włoskie naczynia i garnki 19 Pearl Collection Venice – cena i opinie

Podjadasz, jesz jesteś fanem kulinariów i dobrej kuchni. Mam dla ciebie specjalną ofertę promocyjną. Jesteśmy firmą propagującą zdrowy styl żywienia poprzez stosownie unikatowej technologi gotowania wieżowego. Nasze produkty odznaczają się wysoką techniczną precyzją wykonania oraz formą wyszukania niebywale ekscytującą w wersji ekskluzywnej dla ponadprzeciętnego klienta. Kim są nasi klienci? Są to osoby nie pozbawione gustu i smaku, którym zależy na zdrowej diecie bogatej w wartości odżywcze. Naczynia Venice Pearl Collection cechuje podobna klasa gatunkowa co naczynia prominentnych firm z tej gałęzi takich jak Philipiak czy Zepter.

     FIRMA.

Włoski styl i przede wszystkim włoska firma produkująca naczynia wysokiej próby dlatego nie ma się co obawiać o wytrzymałość i przydatność oferowanych artykułów. Wszystkie produkty obejmuje 20 lat gwarancji, co według opinii wielu Klientów jest fenomenem na polskim rynku kulinarnym. Produkty mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek jak gazowe, kuchenki elektryczne, kuchenki z płytą ceramiczna i kuchnie z indukcją. Dodatkowo są łatwe do umycia również w zmywarce jak i nie sprawia problemu mycie ich sposobem tradycyjnym. Łatwość zastosowania to domena tychże o to naczyń.

GOTOWANIE WIEŻOWE.

Gotowanie wieżowe polega na przygotowywaniu potraw z wykorzystaniem 3 pieter naczyń. Stawiając naczynia Venice Pearl Collection piętrowo usmażymy, udusimy i ugotujemy na parze pełnowartościowy i zdrowy posiłek składający się z kliku dań. Są dwie podstawowe zasady efektywnego gotowania w systemie wieżowym. Po pierwsze: potrawa, która gotuje się najdłużej, gotuje się na dole wieży. Po drugie: jeśli dostawiasz kolejne elementy do wieży – zarówno pierwsze naczynie, jak i kolejne naczynia muszą być rozgrzane.

Zestaw.

W skład zestawu Venice Pearl Collection wchodzą następujące naczynia:

  1.   Garnek 6,3 L – ⌀ 24 / 14 cm plus pokrywka z termometrem.
  2.   Garnek 3,1 L – ⌀ 20 / 10 cm plus pokrywka z termometrem.
  3.   Garnek 1,6 L – ⌀ 16 / 8 cm plus pokrywka z termometrem.
  4.   Patelnia 2,9 L – ⌀ 24 / 6,5 cm plus pokrywka z termometrem.
  5.   Garnek 1,8 L – ⌀ 16 / 9 cm plus pokrywka z termometrem.
  6.   Garnek Para – ⌀ 20 / 10 cm
  7.   Misa z pokrywką ⌀ 20 / 6 cm
  8.   Frytkownica

 

Zalety.

Naczynia posiadają specjalna budowę, która charakteryzuję się rozbudowanym 9 warstwowym dnem, co pozwalana na akumulację ciepła i rozprowadzanie go po naczyniu, ułatwiając równomierne rozprowadzanie temperatury po gotowanych potrawach. Taka obróbka termiczna pozwala przygotowywać je przy minimalnej ilości tłuszczu tak niechcianego w naszej diecie oraz w zmniejszonej  ilości wody. Mamy tym samym do czynienia z ogromnym skracaniem czasu gotowania i co za tym idzie większą oszczędnością energii. Kto z nas nie byłby zainteresowany takim bogactwem możliwości. Ogromna zaleta to przygotowywanie potraw w systemie wieżowym, czyli ustawieniu naczyń kolejno jedno na drugim, co nie tylko skraca czas gotowania, ale też oszczędza miejsce na kuchni. Wykorzystujemy jedno, a nie trzy jak do tej pory miejsca grzewcze. Tym samym wiemy, że firma Venice dba o jak najefektywniejsze oraz jak najlepsze wykorzystanie swoich akcesoriów. Podczas tradycyjnego gotowania duża część cennych składników przechodzi do wody, którą wylewamy jako coś niepotrzebnego. Optymalne wykorzystanie możliwości garnków Venice umożliwia uzyskanie jak najmniejszych strat w witaminach (gotowanie na parze), a co za tym idzie ułatwia ZDROWE GOTOWANIE, co niebywale może się przyczynić do utraty zbędnych kilogramów oraz poprawie wyglądu sylwetki i samopoczucia.

SMAŻENIE.

Sekretem zdrowego i wydajnego wykorzystania naczyń firmy Venice jest umiejętność smażenia. Proces przebiega z wykorzystaniem tłuszczów zawartych w pożywieniu. Dzięki unikalnej konstrukcji naczynia Venice Pearl Collection ułatwiają przygotowywanie potraw bez użycia dodatkowego tłuszczu przy jednoczesnym zachowaniu walorów odżywczych smażonych produktów.

Nobilitacja

Przedstawiona przez Nas Państwu oferta naczyń ekskluzywnej marki Venice to wspaniała nobilitacja waszych kuchennych podróży i zmagań. Rzeczywisty obraz jaki wyłania się z podanych przez Nas funkcji niech odpowie przed Państwem sam. Naczynia Venice Pearl Collection to istny skarb każdego kucharza. Nadmienię tylko, że Firma obejmuję całość zestawu 20 letnią gwarancją. Śmiało zapraszam do wypróbowania naszych znamienitych artykułów. Polecam!

Cena oryginalnego kompletu garnków i naczyń Venice: 7 900 zł

Sprawdź opinie Klientów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *