Powiększanie penisa – metody, które uszczęśliwiły tysiące mężczyzn

Bardzo dużo mężczyzn narzeka na zbyt mały rozmiar swojego członka. Większość facetów chciałaby posiadać dużego penisa, który szokowałby ich partnerki oraz wyglądał pokaźnie. Mężczyznom wydaje się, że wielkość członka ma bardzo duży wpływ na jakość stosunku płciowego. Jednak według kobiet najważniejsza jest pewność męska oraz dominacja mężczyzny w łóżku. Więcej kobiet chwali stosunek płciowy z odważnymi i męskimi facetami mających średnie rozmiary członka, niż z nieśmiałymi mężczyznami mającymi ogromne penisy.

Obecnie dzięki różnym metodom powiększającym penisa można czuć się pewnie w łóżku i w pełni zadowalać swoją partnerkę!  Powiększanie penisa współcześnie jest skuteczne i bezpieczne, dodatkowo można wykonać je za pomocą różnych metod.

Najskuteczniejsze metody powiększania penisa

Na rynku oferowanych jest wiele różnych metod mających na celu powiększenie penisa i uszczęśliwienie mężczyzn. Jednak nie każdy ze sposobów przynosi duże rezultaty lub jest w pełni nieinwazyjny. Do najczęściej wybieranych metod powiększania penisa należą:

  • stosowanie tabletek na powiększanie penisa
  • używanie żeli, kremów i sprayów powiększających rozmiar członka
  • używanie pompek wodnych oraz próżniowych
  • stosowanie extenderów rozciągających członka
  • wykonywanie specjalistycznych ćwiczeń penisa
  • operacje plastyczne
  • zabiegi z kwasem hialuronowym

Najbezpieczniejsze i najwygodniejsze są tabletki na powiększanie penisa. Dają szybkie efekty i nie szkodzą organizmowi. Wystarczy regularne przyjmowanie tabletek, a penis z każdym dniem powiększa swój rozmiar.

Żele, kremy oraz spraye mają słabą skuteczność, mogą być stosowane, jako dodatek do innych metod powiększania penisa. Doskonale nawilżają skórę członka, zapobiegają otarciom i uszkodzeniem oraz odświeżają i chronią przez bakteriami.

Pompki wodne i próżniowe działają skutecznie, kiedy są regularnie i według zaleceń stosowane. Ich działanie opiera się na wpompowywaniu krwi do penisa, dzięki ciśnieniu wytworzonemu z powietrza lub wody.

Extendery powiększające penisa wymagają cierpliwości od mężczyzny i muszą być w delikatny sposób ustawiane (siła naciągu nie może powodować bólu). Pozwalają na wzrost rozmiarów penisa o 30% oraz eliminują objawy zaburzeń erekcji. Penis ulega wydłużeniu, dzięki wzrostowi nowych i regenerujących się tkanek w wyniku mikro-uszkodzeń.

Ćwiczenia na powiększanie penisa muszą być wykonywane przez długi czas, wymagają konsekwentności oraz regularności. Tani sposób na powiększenie penisa, jednak wymaga czasu i cierpliwości. Przeważnie pierwsze efekty można zaobserwować po upływie dwóch miesięcy – 1 centymetr wzrostu, każdy kolejny miesiąc to zazwyczaj 0,5 dodatkowego centymetra.

Operacje i zabiegi z kwasem hialuronowym powiększają penisa w szybkim czasie nawet o 5 centymetrów – taki efekt otrzymuje się po jednym zabiegu.  Jednak są to inwazyjne sposoby powiększania penisa, które mogą przyczynić się do poważnych zaburzeń erekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *