Czy feromony są skuteczne?

Feromony to substancje chemiczne, które należą do grupy infochemicznej. Do przeważającej grupy feromonów zalicza się skomplikowane mieszaniny wielu substancji chemicznych, często z jednym dominującym składnikiem. Do najczęściej stosowanych składników w feromonach męskich są:

– androstenon, który powoduje, iż w oczach kobiety, mężczyzna staje się dominujący

– androstenol, który poprawia samopoczucie, jak również poprawia popęd seksualny

– adrostadienon, który wpływa na emocje, zwiększa tętno, jak również częstotliwość oddechów

Feromony były już stosowane od niepamiętnych czasów, aczkolwiek zazwyczaj przez kobiety. W przeciągu wielu lat jednak się to zmieniło i zaczęto produkować także feromony męskie, które mają na celu zbliżyć do nas kobietę i uczynić nas atrakcyjniejszymi w jej oczach.

Czym się kierować przy wyborze feromonów?

Otóż na rynku znajdziemy szereg produktów dotyczących feromonów męskich. Aczkolwiek nie każdy z tych produktów da nam oczekiwany efekt. Przede wszystkim przy wyborze odpowiedniego feromonu powinniśmy kierować się ceną. Gdyż wtedy możemy mieć pewność, iż wybrany przez nas produkt będzie miał w swoim składzie odpowiednie składniki, gwarantujące nam powodzenie. Kolejną kwestią jest omijanie kupowania feromonów z nieznajomego źródła. Najlepiej jest zakupić dany produkt w rekomendowanym sklepie internetowym, bądź sklepie stacjonarnym.

Feromony męskie

Feromony męskie mają na celu zwiększyć atrakcyjność erotyczną, jak również poprawić erekcję. W celu poprawienia erekcji posłużą nam także tabletki na erekcję. Aczkolwiek w przypadku tabletek musimy mieć świadomość, iż nie należy ich spożywać na własną rękę. Przed przyjęciem takiego leku należy skonsultować się z lekarzem, w celu ustalenia dla nas odpowiedniej dawki.

Do jednych z najpopularniejszych feromonów męskich zaliczyć można przede wszystkim:

– BTB

– Cacharel

– Miyoshi

Ciekawostką jest to, iż feromony można stosować także w połączeniu z własnymi perfumami. W takim przypadku wpływ, który wywierany jest na kobiety jest podwójny. Bowiem perfumy działają na umysł świadomy, natomiast feromony na umysł nieświadomy. Zalecane jest więc stosowanie feromonów perfumowanych, bądź feromonów bezwonnych z połączeniu z perfumami. Feromony należą do znakomitego dodatku naszej osobowości. W taki sam sposób, w jaki suplementy diety wspomagają nasze zdrowie, w taki sam sposób feromony wspomagają Twoją atrakcyjność. Jest to swojego rodzaju zewnętrzny gadżet, który dodaje nam uroku, męskości, jak również pewności siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *